[ Webhosting profitux.cz ]
DC-15
DC-15 byla střelná zbraň, sériově vyráběná pro Klonovou Armádu.
K DC -15 se vyráběla také její další verze.DC-15 , byla obtížná, pro obyčejného vojáka na použití, ovšem pro klona , po dobrém výcviku na Kaminu, to nebyl žádný problém.Puška se mohla dát do modu samostatnosti, čímž se vyvolal instiknt pálit na vše co se hýbe.Celý zbraňový systém je závislý na plasmových zásobnících , do nichž se vejde 500 střel.
Hlaveň je schopna vystřelit za minutu 50 střel.Každá DC-15A mohla na vzdálenost 10 kilometrů, nechat v duraoceli díru o velikosti 0.5 metru.
Tyto skvosty Klonové Armády vyráběla BlasTech Industries. Po skončení války uskladněny, ovšem nakonec použiti v boji proti Císaři.


DC-15S
Byla menší ale bojový účinnek byl stejný. DC-15S nosil každý klon, od velitele až po nejnižšího bojovníka. ARC si také tuto zbraň oblíbili a používali ji nejraději.
Na tuto pušku se udělalo spoustu modifikací, včetně brokovnice.


DC-15A
Byla novější verze –DC-15S , používala se na potlačení nepokojů nebo na dálkové boje. Její dosah byl obdivovatelný.
DC-15A se používal jako záložní zbraň , pro DC-17, které byli jedny z nejlepších pušek v arzenálu Republiky. Tento modifikát, má také vysouvatelnou optiku, která se dá v případě nutnosti použít jako rukojeť


DC-15X
Byla další verze pušky, tentokrát modifikovaná jako sniper. Používala se pro speciálně vytrénované střelce. Pomocí DC-15 X se dali fotit snímky bojiště, které se pak mohli studovat a na jejichž shlédnutí záležela strategie.

by Ruplikon


© Stopa & Potan 2008-2016, všechna práva vyhrazena.
©Star Wars je majetkem ©Disney
Obsah webu je zakázáno kopírovat bez souhlasu autora
Stránka je optimalizována pro prohlížeče Mozilla Firefox a Opera.